Tuesday, October 7, 2014

Dziewiętnaście lat czterdziestych Hairstyles - Styl i moda Przewodnik


USA i reszty świata przeszedł czas wielki przewrót w 1940 roku. Podczas tego okresu może być zakwalifikowane jako jeden z bleakest w historii z powodu II wojny światowej, postęp w seksowny są często pomijane. Splendor dawnego Hollywood i proliferacji dziewczyna pinup naznaczyły ten okres kultury popularnej na zawsze.


Pompadour


Pomimo jego francuski pochodzenia i Etymologia i jego bliskich więzi do szlachty francuskiej fryzurę pompadour jest po prostu tak prowokacyjne jak jego imiennik. Madame de Pompadour, znany także jako King Louis XV numer jeden kochanki, nosiła tę fryzurę w XVIII wieku. Podczas gdy wielu link ten styl z mężczyzn jak Elvis Presley w latach pięćdziesiątych, to się popularne wśród kobiet z n/a


Peek-a-Boo Bang


Veronica Lake w filmie „I Wanted skrzydła” rozpoczął się szał peek-a-boo bang z n/a Tajemniczy wygląd–jedno oko pokryte grzywka, podczas gdy inne zagląda się–było wszystkie wściekłość w 1940 roku. Jednak, wielu pracodawców uważa, pracowników płci żeńskiej, były mniej wydajna ze względu na fryzurę niepraktyczne–jeśli kobiety nie mogłem zobaczyć, nie pracują jak również pracodawców myśli. Stało się to takie zaskarżonej problem, że rząd federalny zapytał jezioro przestanie fanaberia.


Najlepsze Roll odwrotnej


Najlepsze rolki wstecznego jest bardzo praktyczne i znacznie prostsze pompadour. Ta fryzura łatwo może dać bardziej miękkie i bardziej kobiecy wygląd, który po wybuchu peek-a-boo nie mogłem. Ukrycie części twarzy, najlepsze rolki odwrotnej udostępnia i akcentuje to. Ten ponadczasowy wygląd jest dzisiaj tak eleganckie jak to było w latach n/a


1940 roku Updo


Biorąc pod uwagę bardziej wymagający środowiska pracy dla Amerykanów w 1940 roku, w tym kobiet ich fryzury miał odzwierciedlać. Podczas gdy niektóre kobiety skopiowane jeziora Victoria długości włosów najbardziej zdecydował się na krótsze odcinki. Kiedy wykonane prawidłowo, to styl dał krótki włosy kobiet elegancja i formalności. Loki i inne akcesoria również uzupełnienie updo 1940 roku. Ta fryzura inspirowane groteska zostały sported przez gwiazdy jak Jessica Alba i Tyra Banks.
Source:


http://ift.tt/1uzCPML


The Late News from http://ift.tt/1dkHZFp